Pozrite sa, ako vám Bioderma Sébium pomôže s mastnou a zmiešanou pleťou, dokonca aj s ťažšími formami akné

 

akne_04
Sébium je rad produktov špeciálne vyvinutých pre mastnú, zmiešanú a aknóznu pokožku a zahrňuje komplexný program hygieny, starostlivosti a doplnkovej starostlivosti. Rad Sébium je určený pre všetkých, koho trápi lesklý vzhľad pleti, rozšírené póry, ľahké aj stredne ťažké a ťažké formy akné.

Používaním produktov radu Sébium pleť získava späť svoju stratenú rovnováhu a dochádza k zjemneniu celkovo zhrubnutého povrchu pleti.

Všetky produkty radu Sébium obsahujú unikátny patent Fluidactiv®, vďaka ktorému pôsobí nielen na prejavy, ale aj na príčiny mastnej a aknóznej pokožky. Zaisťuje tak maximálnu účinnosť, dermatologickú bezpečnosť a toleranciu všetkých prípravkov.

Patentovaný komplex Fluidactiv® reguluje kvalitu a zloženie kožného mazu, znižuje prejavy začervenania a obmedzuje tak vznik akné. Zabraňuje oxidácií skvalénu, čím kožný maz rozpustí a ten ľahšie odteká kožnými pórmi a neupcháva ich. Sébium obnovuje biologickou cestou kožný maz blízky tomu u zdravej pleti.

Bioderma rozumie potrebám našich zákazníkov…

Produkt Sébium Global je riešením pre všetkých, ktorí pravidelne navštevujú dermatológa a rieši akné či už lokálnymi, ako aj celkovými liečivými prípravkami. Je však tiež ideálnym pomocníkom v prípade, kedy nechceme ihneď zvoliť dermatologickú liečbu alebo potrebujeme udržať jej výsledky.

Sébium Global je inovatívny produkt, ktorého výnimočnosť spočíva v spojení aktívnych účinných látok. Jeho zložky spoločne pôsobia na VŠETKY PRÍČINY AJ PREJAVY AKNÉ, vrátane ZMIEN V ZLOŽENÍ KOŽNÉHO MAZU, a tým sa stáva jediným dermokozmetickým produktom svojho druhu na trhu.

Unikátne spojenie patentu Fluidactiv® a látky zvanej Bakuchiol obnovuje biologickou cestou kožný maz blízky tomu u zdravej pleti. Bakuchiol je jediná známa látka, s výnimkou izotretinoinu, ktorá pôsobí na všetky príčiny vzniku akné, avšak bez nežiaducich účinkov.

Svojím pôsobením zvyšuje účinnosť dermatologickej liečby a výrazne zlepšuje kvalitu života našich zákazníkov.

Sébium Global je teda GLOBÁLNYM RIEŠENÍM pre všetky formy akné, od najľahších až po tie najťažšie…


Dermokozmetika je v medicínskej sfére považovaná za plnohodnotnú doplnkovú starostlivosť,
ktorá podporuje účinky dermatologickej liečby!